PROXYSEPETİM UYARIYOR !
LÜTFEN AŞAĞIDAKİ UYARILARIMIZI OKUMADAN İŞLEM YAPMAYINIZ

HUKUK POLİTİKAMIZ

Tüm haklarınızı koruyoruz

Proxysepetim, Satın alım sonrası yaşayacağınız tüm problemler karşısında daima yanınızda. Tüm alışverişlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Satış sonrası canlı destek

Proxysepetim ekibi kullanıcılarına, 24 saat zaman dilimi içinde kesintisiz teknik destek ve canlı çözümler sunar. Lütfen satış sonrası yaşayacağınız tüm problemler karşısında destek ekibimiz her zaman yanınızda.

Ürün iade süreci

Proxy dijital bir ürün olup, satın alım sonrası ücret iadesi yoktur. Ürün satın alım öncesi Proxysepetim, olarak kullanıcılarımıza hizmetimizi detaylı test etmeleri için 30 dakika ücretsiz test imkanı sunarız.

Kullanım sürecinde problemler

Proxysepetim, kullanıcılarını daimi şekilde korur. Satın almış olduğunuz proxy'lerimizde ürün kullanım süreci sırasında yaşadığınız olası bir problem, Proxysepetim tarafından çözüme kavuşturulmaz ise ücret iadeniz kesintisiz geri ödenir.

Proxysepetim müşteri hizmetleri

Proxysepetim, olarak tüm kullanıcılarımıza en gelişmiş kesintisiz hizmeti sunmak ile görevliyiz. Müşteri temsilcilerimiz ile yaşayacağınız olası bir tartışma, argo, küfür ve seviyesiz konuşmalar söz konusunda arama ve mesajlarınız daima kayıt altında olup, gerekli mercilere avukatlarımız aracılığı ile suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sistemsel problemler

Satın almış olduğunuz proxy hizmetlerimizin kullanılması sırasında, işlemlerinizde yaşayacağınız sistemsel , site , bot ve yazılımsal engellenmeler durumunda, kullanmış olduğunuz servis ve yazılımlara " Hak ve müdahale " talebimiz olmadığı için ücret iadesi yapılmamaktadır.

Amaç dışı ürün kullanımı

Proxysepetim, olarak temiz, şeffaf ve hizmet odaklı çalışırız. Kullanıcılarımızın satın almış olduğu paketi, amacına uygun olmayan durumlarda kullanımı durumunda paketi anında sonlandırılır ve ücret iadesi katiyen yapılmaz.

Sahte " Nick Name "

Proxysepetim, olarak müşterilerimizin sitemize kayıt olduğu bilgileri hukuki olarak resmi sayarız. Gerçek dışı kimlik bilgilerini katiyen doğrulanmaz ve işlem izni verilmez. Sahte kimlik bilgileri ile ürün kaydı oluşturmaya çalışan kullanıcılarımızın yaşayacağı hiçbir sorunu şirket olarak kabul etmiyoruz

3. sınıf ürün kopyalama

Proxysepetim'den satın almış olduğunuz proxy ürünlerini 2.bir kurum, kişi,şahıs,firma kurum ve gruplar ile paylaşılması söz konusu durumunda satın almış olduğunuz hizmet tarafımızca durdurulur ve sistemlerimizden kalıcı olarak banlanırsınız.

Yasaklı Kullanım Durumları ve Uyarılar

Proxysepetim, Proxysepetim'in yegane ve münhasır takdirine bağlı olarak belirlediği şekilde, belirli web içeriğini (yani: Yetişkinlere uygun içerik, Resmi web siteleri, Zararlı alanlar, vb.) proaktif olarak engeller. Proxysepetim, herhangi bir zamanda ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir web içeriği engelleme ekleme veya geri çekme hakkını saklı tutar. Proxysepetim Hizmetlerinin kullanımı, herhangi bir üçüncü taraf bilgisayar veya hizmette herhangi bir hasar veya hizmet aksamasını önlemek için Proxysepetim tarafından tamamen kendi takdirine bağlı olarak sınırlandırılabilir. Proxysepetim, burada açıklandığı şekilde uygulanan herhangi bir sınırdan Müşteriye karşı sorumlu olmayacaktır.

Şirket olarak " İsim , site , ve tüm tasarım veri haklarımız hukuki olarak tescil altındadır . Kopyalanması ve taklit edilmesi durumunda, Hukuki süreç başlatılacaktır

İLETİŞİM

BİZE BURADAN ULAŞIN

SERTİFİKALARMIZ

image-4-1
sectigo_trust_seal_lg_2x
Crozdesk-Happiest-Users-Badge-2023

Proxysepetim tüm dünya kullanıcıları için düşünüldü ve tasarlandı